Mlynářovy toulky za historií Špindlerova Mlýna

Špindlerův Mlýn připravuje každé léto celou řadu zábavných a společenských akcí, jejichž cílem je pobavit malé i velké návštěvníky města a zpestřit jejich pobyt v oblíbeném horském středisku. Jednou z nich jsou Mlynářovy toulky, připravené letos na sobotu 11. července.

Mlynářovy toulky jsou určené především pro rodiny se školními a předškolními dětmi. Právě je totiž znovu oživlý špindlerovský mlynář provede po nejkrásnějších místech v okolí města a zábavnou formou je seznámí s historií osídlování našich nejvyšších hor. 

Mlynářovy toulky budou zahájeny v sobotu dopoledne v centru města, kde budou slavnostně zpřístupněny tři naučné stezky s mnoha interaktivními prvky, které budou malé i velké návštěvníky zábavnou formou informovat o zajímavostech města i celých Krkonoš. 

Jedním z vrcholů bohatého sobotního programu bude pohádková trasa pro děti, kde nebude chybět střelba z praku, rýžování zlata, chůze na chůdách, skákací míče, slalom na koloběžkách či speciální bludiště. 

Slavnostní odpoledne ozdobí také několik vystoupení, ať už to bude hudební show skupiny Generace či efektní přehlídka práce honáků s bičem. A k dispozici bude rovněž bohatá nabídka tradičních krkonošských specialit a nápojů, včetně krkonošského piva.

www.mestospindleruvmlyn.cz

Kategorie: