Vyhrajte opalovací kosmetiku pro Vaše miminko

Dětské opalovací novinky od španělské dermokosmetiky Heliocare na sezonu 2020

 

 

Přestože se tohle léto vzhledem k situaci u nás i ve světě k moři nejspíš nepodíváme, slunce bude najisto svítit i u nás v Čechách a ochránit citlivou pokožku našich nejmenších bude tedy zapotřebí tak jako tak. Jestli má vaše láska citlivou nebo dokonce až atopickou kůži, dvě novinky od lékařské sluneční kosmetiky Heliocare budou pro ni jako stvořené. 

Hýčkat pokožku těch nejmenších, dokonce už miminek od třech měsíců věku, můžete oběma z nich. Heliocare 360° Pediatrics Mineral SPF 50+ i Heliocare 360° Pediatrics Lotion SPF 50 byly testovány dermatologicky, oftalmologicky i pediatricky a poskytnou vašemi dítěti širokospektrou, vysokoúčinnou fotoprotekci (UVB SPF 50+, UVA PA++++, HEVL, IR). Díky patentovanému filtru Fernblock® s výtažky z kapradí, vitaminy a antioxidanty mají navíc oba přípravky vysokou schopnost ochrany i případné opravy DNA kůže, kompletně tedy posílí přirozené opravné mechanizmy v pokožce. Oba přípravky zajistí kůži také dostatečnou hydrataci, jsou hypoalergenní, bez parabenů a alkoholu. 

Heliocare 360° Pediatrics Mineral SPF 50+ není parfemovaný a obsahuje pouze minerální filtry. Heliocare 360° Pediatrics Lotion SPF 50 obsahuje zodpovědně vybrané chemické filtry a je sice s parfémem, zato bez deklarovaných alergenů. Oba přípravky jsou odolné vůči vodě, snadno se roztírají a vynikají rychlou absorbcí do pokožky. Heliocare 360° Pediatrics Mineral SPF 50+ stačí před použitím důkladně protřepat, Heliocare 360° Pediatrics Lotion SPF 50 se prodává v tubě s praktickým odvzdušněným dávkovačem, který funguje v každé poloze a nabízí tak 100 % využití svého obsahu. Heliocare 360° Pediatrics Mineral SPF 50+ pořídíte v balení 50 ml za cenu 649 Kč a Heliocare 360° Pediatrics Lotion SPF 50 v balení po 200 ml za cenu 699 Kč na oficiálním e-shopu www.heliocare.cz, ve vybranných e-shopech a lékárnách. 

Chcete pro svoje miminko tuto kosmetiku vyhrát?
Napište nám na e-mail souteze@casopislamour.cz, od kolika měsíců dítěte je možné tuto kosmetiku používat, a proč byste ji chtěla vyhrát právě Vy.

Sledovat můžete také Facebook značky Heliocare CZSK a Instagram Heliocare_CZ.
 

Kategorie: