Čím budu? Hlasujte a vyhrajte!

Rodiče, a nejčastěji jsou to právě maminky, řeší v souvislosti s mateřstvím a péčí o děti nespočet věcí. Je nám jasné, že i vy chcete pro své děti od počátku to nejlepší, a o to větší zodpovědnost na sobě cítíte. Svět kolem dětí by ale měl být hlavně o radosti a zábavě. Pojďte tedy chvilku hodit všechny starosti za hlavu a zkuste si jen tak představit, čím asi vaše děti budou, až budou velké?

Budete mít doma reportéra, tanečnici, šéfkuchaře nebo módní ikonu?

Philips AVENT představujte novou limitovanou řadu lahviček Philips AVENT Natural.

Zatímco dudlík lahviček Philips AVENT Natural z limitované řady „Čím budu“ zůstává stejný a i nadále má inovativní design okvětních lístků, který podporuje přirozené přisátí podobné jako u přisátí k prsu a ulehčuje tak dítěti kombinaci krmení z prsu a lahve, lahvičky koncem dubna nově ozdobí vybrané profese.

O tom, kterých 6 budoucích zaměstnání se nakonec z 20 možností na lahvích Philips AVENT Natural objeví, máte možnost do 22. dubna rozhodnout i vy. Zapojte se na webových stránkách www.philips.cz/cimbudu do vytváření limitované kolekce „Čím budu“. Vyberte si své favority mezi profesemi a vyhrajte originální set kojeneckých lahviček.

 

Přejme šťastnou volbu!

 

 

Kategorie: