Vyhrajte magické vajíčko!

Buďte mezi prvními, kdo objeví magický svět vajíčka HATCHIMALS pro svoje děti. Stačí přijít do ZOO Praha a ještě před vchodem se vyfotit ‚ve vajíčku‘ a poslat fotku na e-mail soutez@happykidsplay.cz (předmět HATCHIMALS). Jedná se o první představení vajíčka včetně soutěže „ŤUK ŤUK, KOHO MÁŠ VE VAJÍČKU?“ v období od 28. 9. do 6. 10. Doprovodná akce proběhne v restauraci Altán u hlavního vchodu do ZOO Praha, kde se děti mohou vyfotit ve vajíčku, zasoutěžit si o tuto skvělou hračku a další dárky.

Následovat bude slavnostní ODHALENÍ – překvapení ve vajíčku na celosvětový HATCHIMALS DEN 7. října. Akci bude avizovat skoro dva metry vysoké HATCHI VEJCE umístěné v OC Letňany již od 28. 9. Druhou fázi bude doprovázet i aktivnější verze aplikace HATCHIMALS s rozšířenou realitou, kde si děti budou moci ještě více hrát a zažít další překvapení.

Přidejte se s námi do magického světa HATCHIMALS a užijte si spoustu zábavy, překvapení a dárků na https://www.facebook.com/events/776340202490606/?acontext=%7B%22action_h...

Kategorie: