Cybex Priam by Jeremy Scott - Porsche mezi kočárky!

Když jsem čekala čtvrté dítě, věděla jsem, že si mateřství tentokrát opravdu užiju. A chtěla jsem pro Bruna ten nejstylovější kočárek. Když jsem na internetu objevila Cybex Priam Cherubs by Jeremy Scott, měla jsem jasno a objednala si rovnou celou trojkombinaci.

Pokud na veřejnosti neradi budíte pozornost, na tento kočárek raději zapomeňte. Není den, kdy by nás při vyjížďkách někdo nezastavoval a neobdivoval andílkový vůz. A to se děje i v případě, že je na podvozku autosedačka. Občas mi přišlo líto, že není v centru zájmu moje vymodlené miminko, ale spíše kočárek.

 

Jízda s designovým skvostem je jednoduchá, manipulace taktéž. Díky praktickým kolečkům (lze je zaaretovat) můžete otočit kočárkem v podstatě na místě. Rukojeť kočárku má dvě polohy, vyšší a nižší. Pokud s kočárkem jezdí synové, posunou si ji do polohy níže.

Korbička je oproti ostatním kočárkům dostatečně dlouhá, takže věřím, že i malí obříci v ní zůstanou minimálně do šesti měsíců věku.


 

Praktickou pláštěnku jsme letos v létě moc nevyužili. Díkybohu!

Oceňuji obrovský koš pod kočárkem. Při nákupu v supermarketu neberu vozík, všechno házím tam. Vejdou se do něj i balíky plínek. Díky praktickému úchytu se koš nikdy neuvolní, což se často stává u kočárků jiných značek. Nutno ale zmínit, že není dobré kočárek váhově přetěžovat, mohli byste způsobit rozvrzání konstrukce nebo zatáčení koleček. 

 

Skládání podvozku kočárku je snadné a složený se snadno vejde do kufru průměrně velkého auta.

 

 

Co mě naprosto dostalo, je autosedačka. Pomocí adaptérů lze snadno připevnit na podvozek. Kromě toho, že byla Cybex autosedačka Cloud Q oceněna jako nejbezpečnější autosedačka na trhu, pokud ji máte na podvozku, lze ji upravit do téměř horizontální polohy. Když jste na nákupu nebo na neplánované procházce, miminko se v ní může krásně ve vodorovné poloze pohodlně vyspat.
Důležité je ale zmínit, že se obecně nedoporučuje, aby děti byly v autosedačkách delší dobu, než je nezbytně nutné. 

 

Upevnění autosedačky je snadné a rychlé, jen si musíte ověřit, zda jsou pásy vašeho vozu dostatečně dlouhé. V opačném případě je manipulace složitější. Velmi důležité je, aby se pás při instalaci co nejvíce utáhnul, jinak není sedačka upevněná dostatečně bezpečně a při nárazu jakákoliv vůle v pásech může mít katastrofální následek a nezachrání to ani sebelepší sedačka.

Cestování se Cybex Priam by Jeremy Scott bylo snadné. S Brunem jsme už parkrát letěli na dovolenou a pracovní cesty. Mimochodem, znáte baby room na pražském letišti? Nachází se v prvním patře druhého terminál a pokud cestujete s miminkem, můžete tam přečkat zpoždění, nakojit nebo přebalit.

 

Na závěr bych ráda zmínila, že vybrat správný kočárek je úkol nelehký, mnohem obtížnější je ale najít také správného prodejce, který vám s výběrem pomůže a na kterého se můžete obrátit v případě, že potřebujete ke kočárku servis.

Já nakupovala v kamenné prodejně kočárků v Hradci Králové, ale najdete je také online na www.nejlepsikocarky.cz. A jsou opravdu nejlepší!

 

https://www.facebook.com/NejlepsiKocarky/

https://www.instagram.com/nejlepsikocarky/
 

Kategorie: