Spřízněné duše

Protějšek, který k nám dokonale padne.

Skutečně máme na světě všichni svoji spřízněnou duši? Nebo jsme někteří odsouzeni být sami za chyby, které děláme? A co když jí opravdu všichni máme, jen jí k sobě nechceme pustit?

 

Upřímnost nebo lež?

Měla by nám naše spřízněná duše vždy říkat pravdu nebo jen mazat med okolo pusy? Milosrdná lež občas neuškodí, obzvláště pokud se jedná jen o banality, které půjdou snadno a rychle opravit. Nikdo nejsme dokonalý a děláme chyby, proto by k nám měla být naše spřízněná duše naprosto upřímná, protože právě proto jí máme, abychom byli dokonalý.

 

Hledání...

Toulat se může po celém světě. Možná jste na ní narazili při spěchu na autobus, stála za vámi ve frontě u pokladny, anebo se každý den míjíte a máte jí přímo na dosah ruky. Chce to jen se pozorně dívat a vnímat.

 

 

Znamení

Jak se taková spřízněná duše pozná? Je to jednoduché, je vám s ní dobře a můžete s ní prožívat všechny vaše pocit – když je vám úzko – pomáhá, když vás něco trápí - naslouchá, a když máte radost – směje se s vámi. Snaží se vám ukázat správnou cestu nebo vás popostrčit do věcí, které jsou po vás dobré. Máte s ní pocit volnosti a v srdci už není prázdno!

 

 

Holka nebo kluk?

Pro každého z nás může slovo „spřízněná“ znamenat něco jiného a něco jiného od ní očekává. Není tedy nutně podmínkou, že musí být i vaší životní láskou. Někdy zkrátka cítíte, že své kamarádce, můžete říct víc než hodně a ona vás nejen vyslechne, ale sdílí s vámi vaše pocity a muži jsou pak jen takové bonusy pro potěšení.

 

Něco za něco!

Stejně jako vy potřebujete, aby tu pro vás někdo byl, ten někdo potřebuje, abyste tu vy byli pro něj! Proto pokud nechcete být zatěžováni starostmi či problémy jiných, počítejte, že se vám dostane stejné míry.

 

 

Trpělivost růže přináší

Pár šťastlivců svou dušičku najdou brzy, ale jsou i tací, kteří své štěstí stále hledají a pokud mezi ně patříte, rozhodně nezoufejte, ona se najde, chce to jen trpělivost a věřit! Proto se zvedněte a hurá do světa ať pohádka může začít… 

Kategorie: