MILUJI TĚ NA DRUHOU

Myslíte si, že ho vroucně milujete, ale jen do doby, než přijde ten druhý. Prvního máte ráda, toho druhého vroucně milujete, přesně do doby než přijde třetí. A prvního máte ráda, toho druhého už zase tak moc ne a třetího vroucně milujete. Kolik mužů se skutečně vejde do jednoho ženského srdce?

TEXT: Adéla Hálková

 

Jsem žena, která dokáže přijímat větší než velké množství lásky. Dokážu ji i rozdávat, ale o tom snad jindy. Dlouho jsem tuto vlastnost úzkoprse přisuzovala náhodě, která mě počala ve znamení Blíženců - ti v sobě skýtají několik různých žen a každá logicky prahne po jiném muži. Možná, že tomu tak je. Ve svém životě jsem se ‚díky‘ této smyslové náročnosti setkala jenom s pár chlapy, kteří by mě dokázali takovým množstvím citů konstantně obdařovat. Když vplul vztah do normálu, přišel na řadu druhý. Ten byl v mém životě na startovní čáře, a měl tudíž dost sil. Ty mu ale po čase došly a u mne uhasla vášeň. Takže jsem svou lásku opět orientovala k tomu prvnímu, než se našel někdo, kdo by mohl mému muži směle konkurovat. To, že si mnohé ženy myslí, že milují oba muže stejně, je holý nesmysl. Paralelní vztahy nemohou být nikdy stejně intenzivní. Jednoho milujete pro jeho oddanost a schopnost se o vás postarat, další vás přitahuje jako magnet a sex s ním je nepředstavitelný. Obecně se také říká, když si nemůžeš vybrat, najdi si třetího. Co když ale podvádíte muže, kterého hluboce milujete, jen proto, že potřebujete ono napětí a vzrušení, ne že byste se rozhodovala, kterého si vybrat? Co když už máte v životě takřka jasno (vždycky můžete potkat osudového muže, i když už si myslíte, že jednoho doma máte!), ale pořád prahnete po dalších, nových citech, které zaplní vaše poloprázdná místa?   

 

TY UŽ SE NEZMĚNÍŠ!   

Znám ženy, které žijí ve strachu, že svému muži, ať je to ten současný nebo budoucí, nebudou moct být nikdy věrné. Hodní jazykové je konejší formulkami, že jejich pocity pramení jen z faktu, že ještě nepotkaly toho pravého. Já už ten pocit jednou měla, že je to muž s velkým M, a stejně ke mně ona touha po vyplnění ‚prázdných míst‘ přišla. Možná se vám zdá, že jde o ‚pouhé podvádění‘, o to si zašpásovat, pobavit se. Tyto ženy neberou další muže ve svém životě jako sportovní disciplínu, jako prostředek k podepření ega, berou je jako nutnost, jako součást svého života, šťastného života!    

 

Kategorie: