Zapomeňte na realitu a staňte se na jeden den modelkou!

Značka Festina spouští v České republice soutěž o nejhezčí úsměv. Stačí jen velmi málo – usmát se, úsměv vyfotit a fotku přihlásit do soutěže. Cena je lákavá – vítězka získá výlet do Paříže a focení s profesionálním fotografem ve slavných PIN-UP studiích. Přihlásit se je možné až do 15. ledna 2014 – vítězku pak vyberou fanoušci značky Festina na Facebooku v kombinaci s porotou. 

Fotit v pařížských PIN-UP studiích může být snem každé začínající modelky, který se snadno splní jedné z účastnic soutěže značky Festina o nejhezčí úsměv. Tu organizuje jen v pěti evropských zemích – ve Španělsku, Itálii, Francii, Polsku a České republice. „Je myslím velkou odměnou pro naše zákaznice a fanoušky, že byla Česká republika vybrána mezi jednu z účastnických zemí. Šanci fotit v PIN-UP studiích má z našich zeměpisných šířek opravdu málokdo“, říká marketingový manažer společnosti Janeba Time, která značku Festina v České republice distribuje.

Výherkyně ze všech jmenovaných zemí, které vzejdou z kombinace volby fanoušků na Facebooku a poroty, se pak v březnu vydají na dvoudenní výlet do Paříže. Focení ve slavných PIN-UP studiích, které fungují už od roku 1976, je pak vrcholem celého výletu. Profesionální fotograf, slytlista i make-up – to vše si užije i jedna vyvolená z České republiky. 

A jak získat šanci na takovou výhru? Stačí vlastnit hodinky Festina a do 15. ledna 2014 se zaregistrovat vyplněním jednoduchého formuláře na http://www.festina.com/chica-festina/form-cz.php a nahráním své soutěžní fotografie na stejném místě. 17. ledna pak budou fotografie zveřejněny na stránce www.facebook.com/festinacz, kde budou mít fanoušci šanci vybrat svou favoritku. Finální slovo bude mít porota, která nakonec vybere vítězku vzešlou z kombinace volby fanoušků a volby porotou. Vítězka bude vyhlášena v únoru 2014, výlet do Paříže pak absolvuje v březnu 2014. 

Kategorie: