Ráj lyžařů (k nezaplacení)

Čekáte-li od zimní dovolené dokonalé vyžití, vysokou kvalitu služeb a nevšední zážitky, vydejte se do rakouských zimních středisek. Provedeme vás.

 

SÖLDEN

Sölden je jedním z nejznámějších zimních sportovních středisek v Alpách, jezdí se zde závody Světového poháru. Obrovská nabídka výborně upravených sjezdovek všech stupňů obtížnosti učiní z vaší zimní dovolené jedinečný zážitek. 33 moderních lyžařských vleků a lanovek s kapacitou zhruba 68 000 osob za hodinu zaručí rychlou a pohodlnou přepravu bez čekání. Sölden je synonymem pro zimní sporty! Možnosti vychutnat si dokonalé lyžování jsou vskutku nekonečné. Lyžařský resort je vleky ‚Zlatá brána‘ spojen s oběma ledovcovými areály, takže přímo ze střediska můžete vyjet až na ledovec v nadmořské výšce 3340 m. Ze sta - nice Schwarze Schneide na ledovci Rettenbach vede nejdelší sjezd až do údolí o délce cca 15 km.

Náš tip: Sölden Party na vrcholu Giggijoch – každý týden super akce s živým hraním a DJ

 

STUBAI

26 moderních a komfortních lanovek a vleků zpřístupňuje na Stubaiském ledovci 35 lehkých až náročných sjezdovek až do nadmořské výšky 3210 m. O záruku sněhu od října do června pečuje pět ledovců nacházejících se v lyžařském resortu, jakož i moderní zasněžovací zařízení v oblasti pod nimi. Nejnovější sedačková lanovka Rotadl nabízí komfort vytápěných sedadel a protipovětrnostní kryt.  

Náš tip: Černá sjezdovka DAUNHILL s maximálním sklonem 60 procent je nejprudší v areálu a představuje výzvu pro všechny dobré lyžaře.

 

Kategorie: