BEAUTY TRIKY, KTERÉ MUSÍTE ZNÁT!

Připravte si kreditky, lžičky a hrnec s vodou – Aneta Kuchařová vám poradí, jak si usnadnit život a jak zůstat pořád extrémně chic!

 

Dlouhé řasy do nebe   

Která z nás by netoužila po dokonalých řasách, které by nám díky jednomu mrknutí zajistily obdiv každého muže na planetě. Teď už ovšem nemusíte kupovat nespočet trsů umělých řas v drogeriích, poradíme vám, jak tohoto efektu docílit doma. Vše, co potřebujete, jsou kleštičky na řasy a fén. Kleštičky nahřejeme horkým vzduchem, necháme lehce vychladnout a prstem pro jistotu zkontrolujeme, zda teplota není moc vysoká. Poté je použijeme klasickým způsobem, jak jsme zvyklé. Nahřáté kleštičky budou fungovat jako kulma a vaše vějíře krásně natočí. Stejně tak jako klasickou kulmu, ani tuto metodu bychom ale neměly používat příliš často, abychom své řasy zbytečně nezatěžovaly. Druhý tip však můžete používat dosyta. Předtím, než řasy nalíčíte řasenkou, přepudrujte je pořádně pudrem. Uchycené pudrové částečky se obalí barvou a váš pohled bude intenzivnější než kdy dřív!    

 

Matný lak   

Vařit jen tak z vody se často ne - vyplácí, v tomto případě ale ano! Pokud vás zaujal trend matných laků na nehty, ale nechcete si do své rozsáhlé sbírky pořizovat další malé barevné exponáty, zkuste tento trik. Hrnec s vodou dejte vařit a počkejte, dokud se nad hrncem nezačne tvořit pára. Poté nehty nalakujte svým oblíbeným lakem a prsty s ještě nezaschlou barvou podržte chvíli nad párou. Voilá, efekt matného laku je na světě.    

 

Opuchlé oči už nikdy víc  

Trpíte-li po ránu opuchlýma očima, existuje pro vás rychlá a snadná pomoc. Dvě čajové lžičky dejte přes noc chladit do ledničky (ne do mrazáku!) a ráno je přiložte na rozespalá víčka. Otoky zmizí a chladivý pocit vás po ránu pěkně probudí. Podobným způsobem samozřejmě můžete použít i okurku nebo vychladlé čajové sáčky – ideálně z černého či světlíkového čaje.   

 

Kategorie: