Značka Columbia v nové kolekci podzim/zima 2019 zdokonaluje technologii Heat Seal a boduje i s lifestylovou, ale funkční retro-kolekcí CSC

Značka Columbia je lídrem v inovativních a funkčních technologiích oblečení pro volnočasové outdoorové aktivity i zimní sporty. Její misí je uchovat své zákazníky od hlavy až k patě v suchu a teple, umožnit jim užít si pohodu venku v jakémkoliv počasí a zároveň i vypadat stylově. Letos Columbia přichází ve své podzimní a zimní kolekci se zdokonalenou technologií „Heat-Seal“, kterou využívá u dámských i pánských bund. Tato technologie je založena na spojích lepených teplenou laminací. Je bezešvá a tudíž zabraňuje úniku tepla, průniku větru a vlhkosti ve švech v důsledku prošívání. Zároveň drží peří v dané zóně a umožňuje i pružnost při pohybu. Columbia nově používá tuto technologii i k vytvoření elegantního a luxusního looku svých bund. V kombinaci s dalšími jedinečnými technologiemi, tak zaručí Heat-Seal dokonale teplo a funkčnost. V zimní kolekci se kromě sofistikovaného péřového zateplení TurboDown a TurboDown Wave kombinujícího RDS (Responsible Down Standard) certifikovaného přírodní peří se syntetickou tepelnou izolací objevují také oblíbené termo reflektivní technologie Columbia Omni-Heat a Omni-Heat 3D, která násobí tepelný komfort oděvů bez nutnosti přidávat množství izolace a udrží jedince v optimální teplotě 37°C.

Bundy využívají voděodolné technologie jako Omi-Tech nebo inovativní voděodolné prodyšné technologie OutDry Extreme. Kvalita a funkčnost oblečení Columbia je testována v náročných podmínkách hor a větrného pobřeží Pacifiku amerického státu Oregon, odkud Columbia pochází. Samozřejmostí jsou propracované funkční a zároveň elegantní střihy, střídmé i výrazné barvy umožňující nakombinovat jednotlivé kusy oblečení do atraktivního outfitu dle vkusu zákazníka. Outdoorovou a lyžařskou kolekci Columbia doplňují i funkční lifestylové městské bundy, svetry i mikiny pro každodenní nošení. Podzimní a zimní kolekce nabízí velký výběr bot, ať už pro podzimní výšlap nebo do mrazivé zimy. Boty se vyznačují vysokým pohodlím a neklouzavými podrážkami. V závislosti na modelu pak i tepelnou izolací nepromokavostí. 

Kategorie: